24 Haziran 2009

Vampirlede baseball oynar laayn!Zamanında millet "höö twilight bööö edward!" diye tutuşurken, ben serinin tüm kitaplarını
türkçe ve ingilizce okuyup ezberliyordum sanırım. zira herkes başka şeylerden bahsederken yaşasın ben twilight'dan bahsedecegim. ne mutlu bana.

Bu video, twilight da ki meşhur baseball sahnesi. favori sahnelerden biri. gerçi ben; "ısırdı mı?! ısırsın bella'yı boynundan!, ağzından mı öptü? layn öp artık!" sahnelerini daha çok sevmeme rağmen, super massive black hole ve alice'in atış hareketleri (o bacak nasıl açılıyor arkadaş?!) sayesinde bu sahneyi de favorilerim arasına yerleştirdim. evet bırak edward'ı da ben erkek olsam alice'e yazardım.

victoria da çok güzel tabii...

son bir bilgi ekleyelim. biz kitapları tekrar tekrar okurken, adamlar boş durmuyor tabii ki.
20 kasım 09'da the twilight saga: new moon gösterime girecek. 2. kitapdaki gibi "jack allah belanı versin, git de edward gelsin" diye çok darlanıcaz ama yapıcak birsey yok. edward geri dönecek sonuçta.. sakin biraz.. :))

4 reactions:

Ballerina Witch dedi ki...

yahu james i ben cok yakışıklı buluyorum lan :D
bi de alice bella'ya şık olsaydı kitaba bağlanma olasılığım yüksek olabilirdi :D

Kachine dedi ki...

ahah:) ya ben sevmiyorum mıy mıy erkekleri ausduahsd :) jamesden sadece iyi arkadaş olur bizim aradıgımız entrika. ve aliceee ahh ahh :))

Ballerina Witch dedi ki...

alice benim olsun :D
ya da o sarışın gacı :D

Kachine dedi ki...

tamam victoria senin olsun.. ama hiç bir kuvvet alice'i benden alamaz. :P
o nasıl sempatik, dayaklık bir hatundur ya :)